Poradnik Usuwanie systemu 1Click System Mechanic z systemu Windows

1 Kliknij opcję System Mechanic: Threat's Summary

Nazwa1 Kliknij opcję System Mechanic
Rodzaj Adware
Wpływ ryzyka Średni
Opis Większość niepotrzebnych plików znalezionych przez 1Click System Mechanic to po prostu przestarzałe wpisy rejestru, które nie mają żadnego wpływu na wydajność komputera użytkownika.
Możliwe objawy Fałszywe raporty skanowania, obniżenie wydajności systemu, inne ataki złośliwego oprogramowania, kradzież cybernetyczna itp.
Narzędzie do wykrywania / usuwaniaPobierz 1Click System Mechanic Scanner, aby potwierdzić atak wirusa 1Click System Mechanic.

Szczegółowe informacje o mechanizmie systemu 1Click

1Click System Mechanic jest przedstawiany jako legalne oprogramowanie optymalizujące komputer. Jest to jednak potencjalnie niechciany program lub adware, ponieważ jest dostarczany z innymi darmowymi aplikacjami, które użytkownik uzyskał online. To wątpliwe narzędzie pochodzi z hxxp: // efixsystemutils [.] Com i można je pobrać bezpośrednio z oficjalnej domeny. Po zainstalowaniu wykonuje skanowanie systemu i informuje użytkownika, że ​​znaleziono różne problemy, które należy natychmiast usunąć. Jednak użytkownik komputera jest natychmiast monitowany za pomocą wyskakującego okna, które sugeruje mu uzyskanie licencjonowanej wersji 1Click System Mechanic w celu wyeliminowania wszystkich znalezionych problemów.

1 Kliknij opcję System Mechanic

Twórcy tego programu adware używają nieuczciwych technik inżynierii społecznej, aby promować swoje wątpliwe oprogramowanie i sprawić, aby użytkownicy systemu wierzyli, że ich maszyna ma poważne kłopoty. Chociaż ważne jest, aby zrozumieć, że program 1Click System Mechanic jest promowany jako wszechstronne narzędzie aplikacji, które jest niezwykle użyteczne i korzystne, w tym czyszczenie rejestru wraz z dodatkowym narzędziem do usuwania dodatków oraz używanie menedżera uruchamiania . Następnie problemy wykryte przez to narzędzie są generalnie fałszywe. Wszystkie błędy komputera, niepotrzebne pliki, złe wpisy w rejestrze i podobne problemy są wyświetlane w taki sposób, że gdyby odegrały ważną rolę w wydajności systemu, zagroziłoby to oprogramowaniu adware i PUP, a nawet paskudnemu złośliwemu oprogramowaniu.

Powody, dla których należy unikać używania mechanika systemu 1Click

Większość niepotrzebnych plików znalezionych przez to adware to po prostu przestarzałe wpisy rejestru, które wcale nie wpływają na wydajność komputera użytkownika. Oprócz tego, 1Click System Mechanic może usunąć kilka przydatnych plików z urządzenia, starając się przyspieszyć działanie urządzenia. Dlatego nie ma potrzeby kupowania pełnej wersji. Zamiast tego eksperci bezpieczeństwa RMV zalecają usunięcie go za pomocą niezawodnego narzędzia bezpieczeństwa. Użytkownicy systemu, którzy zdecydują się uzyskać jego pełną wersję, nie tylko ryzykują utratą ważnych środków na bezużyteczny program, ale mogą również zagrozić wrażliwym danym osobistym.

Twórcy Mechanizmu Systemu 1Click korzystają z usług stron trzecich w celu obsługi wszystkich płatności dokonanych przy zakupie. Tak więc wszystkie szczegóły dotyczące karty kredytowej nie są obsługiwane przez firmę deweloperską. Zachowaj ostrożność i nie ryzykuj poufnych informacji, które mogą zostać uzyskane przez hakerów przestępczych i wykorzystywane do nielegalnych celów. Najwyraźniej użycie tego narzędzia optymalizacyjnego nie przyniesie żadnych korzyści. Aby uzyskać pełne usunięcie programu 1Click System Mechanic, sprawdź instrukcje dostarczone przez naukowców RMV poniżej tego artykułu.

Metody usunąć 1Click System Mechanic Skutecznie Z zainfekowanego systemu

Metoda 1: Uruchom ponownie system Windows XP / Vista / Win 7, 8, 10 komputer w trybie awaryjnym

Metoda 2: block 1Click System Mechanic procesy związane z systemu Menedżer zadań systemu Windows

 • Naciśnij “Ctrl + Shift + Esc” klawisze jednocześnie, aby otworzyć Menedżera zadań Windows.

 • Kliknij na zakładce “procesy”.

 • Kliknij prawym przyciskiem myszy na procesach związanych z 1Click System Mechanic i wybierz opcję “Procesy End”.

 • Kliknij na przycisk “Procesy End” ponownie w oknie potwierdzenia.

Metoda 3: Usuwanie złośliwego rejestru Wpisy Utworzone przez 1Click System Mechanic

 • Uruchom Edytor rejestru poprzez naciśnięcie przycisku “Start” i kliknij Uruchom. W otwartym polu wpisz “regedit”, a następnie naciśnij przycisk “OK”.

 • Teraz widać dwa okienka do edytora rejestru. Lewe okienko jest poruszać się na pewnych kluczy rejestru i prawy panel jest zobaczyć i edytować wartości wybranych klawiszy.

 • Przejdź do lokalizacji kluczy rejestru związanych z 1Click System Mechanic, które chcesz usunąć za pomocą panelu po lewej stronie.

 • Zlokalizuj złośliwych wartości rejestru w prawym okienku należy usunąć.

 • Kliknij prawym przyciskiem myszy na złośliwych wpisów rejestru utworzonych przez 1Click System Mechanic i wybierz “Usuń” opcji. Następnie po, otrzymasz wiadomość, która pyta: “Czy na pewno chcesz usunąć tę wartość”. Kliknij na “Tak”.

 • Wyjdź z Edytora rejestru i uruchom ponownie komputer.

Metoda 4: Odinstaluj 1Click System Mechanic W Panelu sterowania systemu Windows XP / Vista lub Windows 7

 • Kliknij na przycisk “Startować”, aby otworzyć Startować Jadłospis.

 • Po otwarciu menu Startować, wybierz opcję menu “Panel sterowania”.

 • Po Panelu sterowania systemu Windows otwiera, wystarczy kliknąć na opcję “Odinstaluj program” w kategorii “Programy”.

 • Ekran ten zawiera listę zainstalowanych programów systemowych ze szczegółami firmy, które rozwinęły się i kiedy został on zainstalowany. Teraz wybierz 1Click System Mechanic i powiązanych z nim podejrzane programy, a następnie kliknij opcję “Odinstaluj”.

Metoda 5: Jak usunąć 1Click System Mechanic nieuczciwe program w systemie Windows 8 i Windows 10

 • Otwórz menu “Start”, a następnie kliknij opcję “Ustawienia”.

 • W menu Ustawienia, dotknij “System”.

 • W lewym okienku wybierz “Aplikacje i funkcje”. Następnie po, to lista wszystkich zainstalowanych aplikacji pojawia się w prawym okienku.

 • Wybierz 1Click System Mechanic i związanych z nim programów i kliknij przycisk “Odinstaluj”.

 • Stuknij w przycisk pop-up “Odinstaluj”, aby potwierdzić.

Skip to toolbar