Potrzebujesz pomocy, aby odinstalować ByteFence? (Wypróbuj ten podręcznik usuwania podręczników)

ByteFence: Czy naprawdę jest to bezpieczne w użyciu?

Według analityków Cyber Security, ByteFence jest legalnym i bezpiecznym narzędziem antywirusowym opracowanym przez Byte Technologies. Technicznie rzecz biorąc, nie jest to wirus komputerowy. Zaraz po pomyślnym zainstalowaniu plik wykonywalny o nazwie "bytefence.exe" działa bezpiecznie w podkatalogu "C: \ Program Files". To oprogramowanie wykorzystuje główną zasadę działania oprogramowania antywirusowego AVG. Jednak prawdą jest, że sam program jest nieszkodliwy, ale wirtualna społeczność narzekała na źródła dystrybucji używane przez swoich programistów. Poza tym może być możliwe pobranie i zainstalowanie tego oprogramowania na komputerze dołączonym do darmowych aplikacji jako "zalecanego" lub "dodatkowego" składnika. Ze względu na podejrzaną metodę pobierania wykorzystywaną przez twórców tego programu do zwalczania szkodliwego oprogramowania, kilku dostawców systemów, takich jak Jiangmin, Malwarebytes, Antiy-AVL itd. Sklasyfikowało ByteFence jako pewnego rodzaju potencjalnie niechciany program.

ByteFence

Najbardziej niepokojące właściwości bajtu

Po zainstalowaniu zmienia domyślne ustawienia przeglądarek internetowych (Google Chrome, Mozilla FF, IE), przypisując domyślną wyszukiwarkę i stronę główną do Yahoo.com. Ważne jest, aby zrozumieć, że program jest dostarczany z bezpłatnym programem do wprowadzania zmian bez wiedzy użytkownika. Zaraz po infiltracji urządzenia ByteFence przekierowuje Cię do witryny Search.yahoo.com i zaczyna ingerować w sesje przeglądania online. Jednak podczas instalacji można powstrzymać ofertę przed zmianą domyślnej strony domowej i dostawcy wyszukiwania w tym portalu. Prawie rok temu program ten przekierowywał użytkowników komputerów na witrynę phishingową "Search.ByteFence.com", która jest uważana za infekcję przeglądarki, ale obecnie nie działa. W rzeczywistości musisz być bardzo ostrożnym w momencie pobierania i instalowania tej aplikacji anty-malware w systemie, aby uniknąć pakietów oprogramowania. Jeśli nie jest to wystarczająco ostrożne, możesz zezwolić na zmiany domyślnych ustawień systemu i instalacji niechcianych elementów, takich jak pliki cookie na komputerze.

Metody dystrybucji używane przez programistów firmy ByteFence' Deweloperzy

Można łatwo pobrać ten program ze swojej oficjalnej strony internetowej "ByteFence [.] Com", klikając przycisk "Free Download", który znajduje się w centrum serwisu. W chwili pisania tego artykułu program nie może być używany w systemie Mac OS X i jest kompatybilny tylko z systemem operacyjnym Windows. Ponadto, aby zwiększyć stopień dystrybucji, twórcy tej aplikacji stosowali metodę wiązania. Wcześniej użytkownicy systemu zgłaszali informacje o znalezieniu tego oprogramowania zaraz po pobraniu i zainstalowaniu innych aplikacji, takich jak format Factory Converter, różne aplikacje do gier i inne programy. Co najważniejsze, należy zawsze wybrać opcję instalacji zaawansowanej lub niestandardowej, aby zapobiec instalowaniu pakietów oprogramowania podczas instalowania bezpłatnych aplikacji, takich jak twórcy plików PDF, menedżerów pobierania itp. Jeśli okaże się, że ten program nie jest znany, należy postępować zgodnie z instrukcjami podanymi poniżej, które pomogą Można usunąć bezpiecznik z urządzenia Windows z programu ByteFence.

Metody usunąć ByteFence Skutecznie Z zainfekowanego systemu

Metoda 1: Uruchom ponownie system Windows XP / Vista / Win 7, 8, 10 komputer w trybie awaryjnym

Metoda 2: block ByteFence procesy związane z systemu Menedżer zadań systemu Windows

 • Naciśnij "Ctrl + Shift + Esc" klawisze jednocześnie, aby otworzyć Menedżera zadań Windows.

 • Kliknij na zakładce "procesy".

 • Kliknij prawym przyciskiem myszy na procesach związanych z ByteFence i wybierz opcję "Procesy End".

 • Kliknij na przycisk "Procesy End" ponownie w oknie potwierdzenia.

Metoda 3: Usuwanie złośliwego rejestru Wpisy Utworzone przez ByteFence

 • Uruchom Edytor rejestru poprzez naciśnięcie przycisku "Start" i kliknij Uruchom. W otwartym polu wpisz "regedit", a następnie naciśnij przycisk "OK".

 • Teraz widać dwa okienka do edytora rejestru. Lewe okienko jest poruszać się na pewnych kluczy rejestru i prawy panel jest zobaczyć i edytować wartości wybranych klawiszy.

 • Przejdź do lokalizacji kluczy rejestru związanych z ByteFence, które chcesz usunąć za pomocą panelu po lewej stronie.

 • Zlokalizuj złośliwych wartości rejestru w prawym okienku należy usunąć.

 • Kliknij prawym przyciskiem myszy na złośliwych wpisów rejestru utworzonych przez ByteFence i wybierz "Usuń" opcji. Następnie po, otrzymasz wiadomość, która pyta: "Czy na pewno chcesz usunąć tę wartość". Kliknij na "Tak".

 • Wyjdź z Edytora rejestru i uruchom ponownie komputer.

Metoda 4: Odinstaluj ByteFence W Panelu sterowania systemu Windows XP / Vista lub Windows 7

 • Kliknij na przycisk "Startować", aby otworzyć Startować Jadłospis.

 • Po otwarciu menu Startować, wybierz opcję menu "Panel sterowania".

 • Po Panelu sterowania systemu Windows otwiera, wystarczy kliknąć na opcję "Odinstaluj program" w kategorii "Programy".

 • Ekran ten zawiera listę zainstalowanych programów systemowych ze szczegółami firmy, które rozwinęły się i kiedy został on zainstalowany. Teraz wybierz ByteFence i powiązanych z nim podejrzane programy, a następnie kliknij opcję "Odinstaluj".

Metoda 5: Jak usunąć ByteFence nieuczciwe program w systemie Windows 8 i Windows 10

 • Otwórz menu "Start", a następnie kliknij opcję "Ustawienia".

 • W menu Ustawienia, dotknij "System".

 • W lewym okienku wybierz "Aplikacje i funkcje". Następnie po, to lista wszystkich zainstalowanych aplikacji pojawia się w prawym okienku.

 • Wybierz ByteFence i związanych z nim programów i kliknij przycisk "Odinstaluj".

 • Stuknij w przycisk pop-up "Odinstaluj", aby potwierdzić.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to toolbar