Swift PC Optimizer: Jak odinstalować? (Przewodnik usuwania)

Wszystko, co musisz wiedzieć o Swift PC Optimizer

Swift PC Optimizer wydaje się być nieuczciwym narzędziem do optymalizacji systemu, które ma za zadanie czyścić i przyspieszać maszynę, naprawiać wszelkie błędy, chronić prywatność i tak dalej. Jednak w rzeczywistości program ten trudno inicjować wszystkie wyżej wymienione działania. Wydaje się, że oprogramowanie służy głównie do generowania dochodów dla swoich twórców, czyniąc je płatnymi pieniędzmi tej aplikacji. Oczywiście możesz pobrać i zainstalować wersję próbną tego narzędzia z jego oficjalnej strony internetowej lub możesz ją kupić, płacąc znaczne kwoty. Niestety, Swift PC Optimizer może również wejść do twojego komputera w pakiecie z innymi darmowymi aplikacjami. Niezależnie od tego, w jaki sposób narzędzie to infiltruje komputer, może zainicjować różne skanowanie komputera, a następnie poinformować użytkowników o różnych błędach.

Swift PC Optimizer

Jednak nie powinieneś wierzyć w alerty o błędach wyświetlane w raporcie skanowania tego oprogramowania, ponieważ te raporty są szczególnie używane do straszenia użytkowników systemu, aby myśleli, że maszyna musi zostać naprawiona. Jeśli naciśniesz przycisk "Napraw wszystko", nastąpi przekierowanie do oficjalnej domeny Swift PC Optimizer i zostaniesz poproszony o zakup klucza licencyjnego. Badacze bezpieczeństwa w RMV nie zalecają tego, ponieważ wydadzą pieniądze tylko na bezużyteczną aplikację, a nawet mogą ujawnić dane bankowe, takie jak dane karty kredytowej nieznanym stronom trzecim. Oprócz tego, fałszywe oprogramowanie zabezpieczające może również wyświetlać denerwujące wyskakujące okienka i oferty aktualizacji wstępnie zainstalowanych programów, takich jak Flash, Java Player, Media Player itp.

Radzenie sobie z Swift PC Optimizer Fake Security Program

Co więcej, Swift PC Optimizer może nawet dostarczyć wiele fałszywych ostrzeżeń na ekranie komputera, wzywając do wezwania pomocy technicznej, dzwoniąc pod numer podany w interfejsie programu. Co najważniejsze, unikaj dzwonienia pod podany numer pomocy technicznej i nie daj się nabrać na żadną z tych taktyk, ponieważ możesz skończyć instalując inne złośliwe oprogramowanie na swoim komputerze lub może nawet zostać oszukanym online. Dlatego, w celu zachowania bezpiecznego środowiska przeglądania, a także w celu uniknięcia groźnych alarmów, wyskakujących okienek, ostrzeżeń, skanowania komputera i podobnych problemów, stanowczo zalecamy podjęcie natychmiastowych działań w celu usunięcia Swift PC Optimizer z zainfekowanego komputera. Jeśli korzystasz z systemu operacyjnego Windows, użyj zaufanego narzędzia zalecanego poniżej, aby usunąć go całkowicie z systemu.

Metody usunąć Swift PC Optimizer Skutecznie Z zainfekowanego systemu

Metoda 1: Uruchom ponownie system Windows XP / Vista / Win 7, 8, 10 komputer w trybie awaryjnym

Metoda 2: block Swift PC Optimizer procesy związane z systemu Menedżer zadań systemu Windows

 • Naciśnij “Ctrl + Shift + Esc” klawisze jednocześnie, aby otworzyć Menedżera zadań Windows.

 • Kliknij na zakładce “procesy”.

 • Kliknij prawym przyciskiem myszy na procesach związanych z Swift PC Optimizer i wybierz opcję “Procesy End”.

 • Kliknij na przycisk “Procesy End” ponownie w oknie potwierdzenia.

Metoda 3: Usuwanie złośliwego rejestru Wpisy Utworzone przez Swift PC Optimizer

 • Uruchom Edytor rejestru poprzez naciśnięcie przycisku “Start” i kliknij Uruchom. W otwartym polu wpisz “regedit”, a następnie naciśnij przycisk “OK”.

 • Teraz widać dwa okienka do edytora rejestru. Lewe okienko jest poruszać się na pewnych kluczy rejestru i prawy panel jest zobaczyć i edytować wartości wybranych klawiszy.

 • Przejdź do lokalizacji kluczy rejestru związanych z Swift PC Optimizer, które chcesz usunąć za pomocą panelu po lewej stronie.

 • Zlokalizuj złośliwych wartości rejestru w prawym okienku należy usunąć.

 • Kliknij prawym przyciskiem myszy na złośliwych wpisów rejestru utworzonych przez Swift PC Optimizer i wybierz “Usuń” opcji. Następnie po, otrzymasz wiadomość, która pyta: “Czy na pewno chcesz usunąć tę wartość”. Kliknij na “Tak”.

 • Wyjdź z Edytora rejestru i uruchom ponownie komputer.

Metoda 4: Odinstaluj Swift PC Optimizer W Panelu sterowania systemu Windows XP / Vista lub Windows 7

 • Kliknij na przycisk “Startować”, aby otworzyć Startować Jadłospis.

 • Po otwarciu menu Startować, wybierz opcję menu “Panel sterowania”.

 • Po Panelu sterowania systemu Windows otwiera, wystarczy kliknąć na opcję “Odinstaluj program” w kategorii “Programy”.

 • Ekran ten zawiera listę zainstalowanych programów systemowych ze szczegółami firmy, które rozwinęły się i kiedy został on zainstalowany. Teraz wybierz Swift PC Optimizer i powiązanych z nim podejrzane programy, a następnie kliknij opcję “Odinstaluj”.

Metoda 5: Jak usunąć Swift PC Optimizer nieuczciwe program w systemie Windows 8 i Windows 10

 • Otwórz menu “Start”, a następnie kliknij opcję “Ustawienia”.

 • W menu Ustawienia, dotknij “System”.

 • W lewym okienku wybierz “Aplikacje i funkcje”. Następnie po, to lista wszystkich zainstalowanych aplikacji pojawia się w prawym okienku.

 • Wybierz Swift PC Optimizer i związanych z nim programów i kliknij przycisk “Odinstaluj”.

 • Stuknij w przycisk pop-up “Odinstaluj”, aby potwierdzić.

Skip to toolbar